Adalet – 26 Yazar

Arka Kapak

Yirmi altı usta yazardan tek bir hikâye…

 

Jeff Abbott – Lori Armstrong – Sandra Brown – Thomas Cook – Jeffery Deaver – Diana Gabaldon – Tess Gerritsen – Andrew F. Gulli – Peter James – J.A. Jance – Faye Kellerman – Raymond Khoury – John Lescroart – Jeff Lindsay – Gayle Lynds – Phillip Margolin – Alexander Mccall Smith – Michael Palmer – T. Jefferson Parker – Matthew Pearl – Kathy Reichs – Marcus Sakey – Jonathan Santlofer – Lisa Scottoliner – L. Stine – Marcia Talley

Aslında hiçbir zaman unutmuyorsunuz, sadece yaralarınızın üzerini bir doku kaplıyor  ve hayatınıza devam ediyorsunuz…

“Kurguyu incelikle işleyen, gerilim unsurlarını ustalıkla kullanan ve yaşam ile ölüm arasındaki geçişi en iyi şekilde yansıtan yirmi altı usta söz sarrafının yetenekleriyle bezenmiş bir romanın tadına varacaksınız.”

-David Baldacci-

 

“Yirmi altı şahane yazar, iyi bir amaç ve karşı konulmaz bir polisiye.”

-The New York Times-

 

“Bu yenilikçi hikâye anlatma biçiminde, yirmi altı çoksatan yazarın her biri kendilerine özgü anlatım biçimleriyle hikâyenin bir bölümüne hayat veriyor ve gerilimi tırmandırıp insanı şoke eden, çarpıcı bir finale imza atıyorlar.”

-The Washington Post-

 

“Muhteşem! Eğer şaşırtmacalı ve usta polisiye romanlarından hoşlanıyorsanız, bu kitabı mutlaka okumalısınız.”

-Booklist-

 

“Adalet, yalnızca bugünün en iyi yazarlarının ortaya çıkarabileceği nefes kesen ve son derece sürükleyici bir kitap.”

-Publishers Weekly-

adalet manşet

Yorumum

26 yazarın tek bir kitap yazdığını duyunca oldukça fazla merak etmiştim. Bir de içinde Tess Gerritsen’in olduğunu görünce merakım 2 katına çıktı. Kitabı hemen alıp okumaya başladım.

Gayet akıcı ve güzel kitaptı. Bir çok yazar olmasına rağmen konu hiç sapmıyor. Kitabın sonunda aşırı derecede bir ters köşe olmadı ama yine de çok beğendim.

Kitap Dedektif Nunn’un günlüğüyle başlıyor. Nunn bundan yaklaşık 10 sene önce bir olayı incelemiş ve bu olay sonucu suçlanan kişi idam edilmişti. Fakat Nunn bu kişinin yani Rosemary’nin suçsuz olduğunu düşünyordu. Rosemary, kocasını vahşi bir şekilde öldürmekle suçlanmıştı. Bu yüzden vicdanı hiçbir zaman rahat bırakmadı.

Kitapta geriye dönüp Rosemary’nin hayatından kesitler okuyoruz. Neler olduğunu tam anlamıyla öğrenmeye başlıyoruz.

[quote author=”Andrew Gulli”]Aslında hiçbir zaman unutmuyorsunuz , sadece yaralarınızın üzerini bir doku kaplıyor ve hayatınıza devam ediyorsunuz…[/quote]

 

Adalet Kitap Kapağı Adalet

Yirmi altı usta yazardan tek bir hikâye…

 

Jeff Abbott - Lori Armstrong - Sandra Brown - Thomas Cook - Jeffery Deaver - Diana Gabaldon - Tess Gerritsen - Andrew F. Gulli - Peter James - J.A. Jance - Faye Kellerman - Raymond Khoury - John Lescroart - Jeff Lindsay - Gayle Lynds - Phillip Margolin - Alexander Mccall Smith - Michael Palmer - T. Jefferson Parker - Matthew Pearl - Kathy Reichs - Marcus Sakey - Jonathan Santlofer - Lisa Scottoliner - L. Stine - Marcia Talley

Aslında hiçbir zaman unutmuyorsunuz, sadece yaralarınızın üzerini bir doku kaplıyor  ve hayatınıza devam ediyorsunuz…

"Kurguyu incelikle işleyen, gerilim unsurlarını ustalıkla kullanan ve yaşam ile ölüm arasındaki geçişi en iyi şekilde yansıtan yirmi altı usta söz sarrafının yetenekleriyle bezenmiş bir romanın tadına varacaksınız."

-David Baldacci-

 

"Yirmi altı şahane yazar, iyi bir amaç ve karşı konulmaz bir polisiye."

-The New York Times-

 

"Bu yenilikçi hikâye anlatma biçiminde, yirmi altı çoksatan yazarın her biri kendilerine özgü anlatım biçimleriyle hikâyenin bir bölümüne hayat veriyor ve gerilimi tırmandırıp insanı şoke eden, çarpıcı bir finale imza atıyorlar."

-The Washington Post-

 

"Muhteşem! Eğer şaşırtmacalı ve usta polisiye romanlarından hoşlanıyorsanız, bu kitabı mutlaka okumalısınız."

-Booklist-

 

"Adalet, yalnızca bugünün en iyi yazarlarının ortaya çıkarabileceği nefes kesen ve son derece sürükleyici bir kitap."

-Publishers Weekly-

mert

Genç yaşlarda bilgisayarla, teknolojiyle tanıştım. Sürekli kendime birşeyler katmak için çaba sarfettim. Teknoloji, kitap, dizi ve sinema delisi olarak bildiklerimi ve yorumlarımı sizlere aktarmaya devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.