Cambaz – Ceyda Sarıhan

Arka Kapak

“Hayatın kayarsa, aşk sağ kalır mı?” Aklı ile kalbi arasında sıçrayan bir cambaz varmış… İki adam iki aşk arasında, İhanet ile dostluk arasında, Ölümle yaşam arasında, Gerçek ile masal arasında…

Herkes öldürür sevdiğini… Kolay olandır katil olmak. Büyütmek zordur. En büyük aşk bile kurtulamaz celladın elinden, solar. Gitmek, kolay. Kalmak zor. Ölmek kolay, yaşamak zor. İhanet kolay, güvenmek zor. Zoru sever, kolayı seçeriz çünkü düşmek kolay , cambazlık zor.”

Yorumum

Beklediğimden çok daha güzel çıktı. Tavsiye üzerine okudum ve bitirmek için sabırsızlandım.

Gülbahar ve Güney’in inanılmaz hikayelerini konu alan kitapta sıradışı olaylar anlatılıyor. Sevgilisi Yaman’a karşı biten sevgisi ve üstüne işinde karşılaştığı hırsızlık durumu sonrası kendini kontrol edemeyen Gülbahar, Güney’le karşılaştıktan sonra hayatı değişiyor. Çok kötü bir motosiklet kazası ve bunun sonrasında olanlar anlatılıyor.

Mutlaka okumanız gereken bir kitap.

Cambaz Kitap Kapağı Cambaz
Ceyda Sarıhan
2016
500

"Hayatın kayarsa, aşk sağ kalır mı?" Aklı ile kalbi arasında sıçrayan bir cambaz varmış… İki adam iki aşk arasında, İhanet ile dostluk arasında, Ölümle yaşam arasında, Gerçek ile masal arasında...

Herkes öldürür sevdiğini... Kolay olandır katil olmak. Büyütmek zordur. En büyük aşk bile kurtulamaz celladın elinden, solar. Gitmek, kolay. Kalmak zor. Ölmek kolay, yaşamak zor. İhanet kolay, güvenmek zor. Zoru sever, kolayı seçeriz çünkü düşmek kolay , cambazlık zor."

mert

Genç yaşlarda bilgisayarla, teknolojiyle tanıştım. Sürekli kendime birşeyler katmak için çaba sarfettim. Teknoloji, kitap, dizi ve sinema delisi olarak bildiklerimi ve yorumlarımı sizlere aktarmaya devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.