Güncel Kitap Kampanyaları Mart 2016

Benim gibi her ay kitap siparişi verenler için bir rehber hazırladım. Mart ayında en uygun kitapları nereden alabilirsiniz? Nerede ne uygun? Hepsini bu yazımda bulabilirsiniz. Öncelikle ben kitap alışverişlerimi 2 siteden yapıyorum. Birisi hepsiburada.com, diğeri ise babil.com. Bu 2 sitenin kampanyaları oldukça cazip oluyor. Özellikle hepsiburada.com’un birlikte al kampanyalarıyla 1-2 liraya bile kitap alabiliyorsunuz. Genelde 15 günde bir bu kampanya kitapları değişiyor. Ben haftada bir kez girip bakıyorum yeni kampanya kitapları var mı diye.

Öncelikle BKM Express ile ilgili bilgi vereyim. BKM Express bir aracı aslında. Şöyle diyeyim, mesela hepsiburada.com’dan alışveriş yapıyorsunuz. Kredi kartı bilgileriniz yerine BKM Express kullanıcı adı ve şifrenizi girip ödemenizi hemen yapabiliyorsunuz. Tabi bundan önce BKM Express’e kredi kartınızı tanımlamanız gerekiyor. Oldukça güvenli ve kolay kullanıma sahip.

Gelelim bu ayın güncel kampanyalarına.

Babil.com

Babil.com’da BKM Express ile yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde anında 20 TL indirim veriyor. Güzel bir fırsat. Kampanya zamanı bitmeden faydalanın derim.

babil
Hepsiburada.com

Hepsiburada.com özellikle Perşembe günleri kitap günü yaparak kitapseverleri sevindiriyor. Ayrıca ayın her günü birlikte al seçeneğiyle, herhangi bir kitap alarak kampanya kitaplarını ucuza alabiliyorsunuz. Bununla bitmiyor. Hepsiburada.com size arada sırada sürprizler yapıyor. Kitapların yanında kahvenizi de gönderebiliyor.

hepsiburada2
hepsiburada

Kitapyurdu.com

Kitapyurdu’nda 1 TL’ye kitaplar var. Aralarında sevebileceğiniz kitaplar olabilir. Bakmanızı tavsiye ederim.

kitapyurdu

mert

Genç yaşlarda bilgisayarla, teknolojiyle tanıştım. Sürekli kendime birşeyler katmak için çaba sarfettim. Teknoloji, kitap, dizi ve sinema delisi olarak bildiklerimi ve yorumlarımı sizlere aktarmaya devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.