Nisan 2016 Kitap Kampanyaları

Bu ay elle tutulur kampanyaları incelediğimizde 3 site çıkıyor karşımıza. Hepsiburada.com, Babil.com, Kitapyurdu.com.

Hepsiburada’nın 1 kitap alana indirimli kitapları mevcut. Ayrıca Destek Yayınları’nda indirim var. Babil’de 9.90 indirimi mevcut. Yaklaşık 10 kitap var bu fiyata. Alınabilecek kitaplar mevcut. Kitapyurdu’nda ise kelepir bölümünde 1 TL’den başlayan fiyatlarla 2000’e yakın kitap mevcut.

Her ay başında ve bazen ay ortasında yenilenen kitap kampanyalarını sizlere ulaştırmaya çalışıyorum fakat bazen iş yoğunluğundan dolayı gecikmeler olabiliyor.

Ayrıca bu siteler haricinde elle tutulur kampanyalar yapan siteler varsa siz de yorum kısmından konuya destek olabilirsiniz. Ne kadar çok site ve ne kadar çok kampanya olursa işimize o kadar fazla yarar.

Hepsiburada.com

Destek Yayınları İndirimi

hepsiburadadestek

1 kitap alana özel kampanyalar

hepsiburadakampanya

Babil.com

9.90 TL Kampanyası

babil

Kitapyurdu.com

Kelepir Kitap Kampanyası

kitapkurdu

Ayrıca cep telefonlarınızdan Letgo uygulamasını yükleyerek uygun fiyatlı ikinci el kitaplar bulabilirsiniz. Ben kullanmaya başladım ve yakınımda olan ikinci el kitapları sürekli takip ediyorum. Güzel bir pazarlıkla güzel fiyatlara güzel kitaplar alabiliyorum.

Hepinize İyi Alışverişler…

mert

Genç yaşlarda bilgisayarla, teknolojiyle tanıştım. Sürekli kendime birşeyler katmak için çaba sarfettim. Teknoloji, kitap, dizi ve sinema delisi olarak bildiklerimi ve yorumlarımı sizlere aktarmaya devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.