Siyah Kelebek – Zodi

Arka Kapak

Zodi’nin ilk romanı Siyah Kelebek, apokaliptik türe yepyeni bir soluk getirecek büyük bir keşif.

Karanlığın delirttiği insanların yaşadığı bir dünyada, Tek kurtuluş ölümken… İntihar yasaklanmıştı. Ölümsüz bir dünyada yaşanan ölümlü bir aşk… Sargas için utanç, Capella için uyanış zamanı! Zihnin karanlık dehlizlerine yolculuk başlıyor…

 

Yorumum

Kitabın bu kadar güzel olabileceğini hiç düşünmüyordum. Siyah Kelebek oldukça sürükleyiciydi. Hayali bir yaşam, hayali karakterler, hayali olaylar.

Gelelim içeriğe;

Kitabın kahramanları Sargas ve Capella. Siyah Kelebek hapishanesinde olan Sargas’ın ceza süresi dolmuştur ve özgürlüğüne kavuşmuştur. Sargas ve Capella birlikte yaşamak istiyor fakat kaderleri bir türlü buna izin vermiyordu. Sürekli karşılarına çeşitli sorunlar çıkıyordu.

Sargas kısa yoldan para kazanmak amacıyla elindeki uyuşturucuları satmak için tehlikeli bir yola girmişti. Bu yoldan ya mutlu sonla çıkacaktı ya da tekrar Siyah Kelebek’e dönecekti.

Yazara gelecek olursak; ilk romanı olmasına rağmen kendini okuttu. Sabırsızlıkla ikinci kitabı bekliyorum.

Mutlaka okumanız lazım diye düşünüyorum.

Siyah Kelebek Kitap Kapağı Siyah Kelebek

Zodi'nin ilk romanı Siyah Kelebek, apokaliptik türe yepyeni bir soluk getirecek büyük bir keşif.

Karanlığın delirttiği insanların yaşadığı bir dünyada, Tek kurtuluş ölümken... İntihar yasaklanmıştı. Ölümsüz bir dünyada yaşanan ölümlü bir aşk... Sargas için utanç, Capella için uyanış zamanı! Zihnin karanlık dehlizlerine yolculuk başlıyor...

mert

Genç yaşlarda bilgisayarla, teknolojiyle tanıştım. Sürekli kendime birşeyler katmak için çaba sarfettim. Teknoloji, kitap, dizi ve sinema delisi olarak bildiklerimi ve yorumlarımı sizlere aktarmaya devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.